Aylık arşivAralık 2016

ileÇolakoğlu

Üniversite Taşımacılığı

Kurumsal Taşımacılık Hizmetlerinde Çolakoğlu Nakliyat Farkı!

Kurumsal evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama firması olan Çolak oğlu nakliyat 1956 yılında bu hizmetlere başlamıştır. 1970 yılına gelindiğinde gelişen teknoloji ile artık her alanda taşımacılığın yoğunlaşması yani insanların bir yerden başka bir yere geçmesi sıklaşması üzerine sektörde büyük bir kıpırdama gerçekleşmiştir. Bu konuda hem tecrübeli hem de uzman olan nakliyat firmaları büyük işler yapmıştır. ve yapmaya devam etmektedir. Özellikle firmamız kurumsal kimliğinden ve fiyat politikasından asla taviz vermeden sektörde her zaman ayakta kalmayı başarmıştır.Eskiden üniversitelerin az olduğu bir Türkiye’de günümüz itibari ile her ilde bir üniversite bulunmaktadır. Özellikle büyük şehirler olan İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük illerde neredeyse her ilçede birer üniversite kuruluşu bulunmaktadır.Fakat günümüzde eski üniversitelerin artık bulunduğu bölgenin yoğunluğundan ve eski yapıya sahip olmasından dolayı bazı tadilat veya taşınmalar gerçekleşmektedir. Bunun dışında farklı nedenlerle bir üniversitenin başka yere de taşınması söz konusu olmuştur.

üniversite taşıma hizmetleri

Firmamız her türlü nakliyat hizmeti verdiği gibi üniversite taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Sonuçta büyük kuruluşlar ile iş yapan firmamız bu hizmetini kusursuzca yerine getirmektedir. Üniversite taşımacılığı hizmetlerinde firmamız her zaman profesyonel ekipler ile hareket etmektedir. Çünkü eğitim süresini göz önüne alarak belli bir tarih çerçevesinde bu hizmetin organizeli bir şekilde bitirilmesi gerekmektedir. Üniversite taşımacılığı diğer hizmetler gibi kısa sürede bitecek bir taşımacılık hizmeti değildir. İşte bu konuda profesyonel olan firmamız özellikle %100 referansları ile siz değerli müşterilerimize %100 güven sağlamaktadır.

Üniversite Taşımacılığı Hizmetlerinde ÇOLAKOĞLU Nakliyat Farkı 

Türkiye’nin her yerinde yıllardır taşımacılık hizmetleri sunan firmamız gerek ev gerek ofis taşımacılığında hizmetlerine üniversite taşımacılığı hizmetlerini de ekleyerek 1970 yılından bu yana profesyonel hizmetlerine devam etmektedir. Yıllarını sektöre adayan firmamız günümüzde gelişen üniversite taşımacılığı hizmetlerine büyük önem vermiştir. Firmamız her alanda başarıdan başarıya kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir. Üniversite taşıma hizmetlerinde firmamız kitaplarınız olsun, mobilyalarınız olsun her türlü üniversite malzemelerini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Firmamızın her açıdan sistemli taşımacılığı benimseyen Çolakoğlu nakliyat ile sizde artık tanışın. İster evinizi isterseniz de ofisinizi büyük bir profesyonellikle taşıyabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat ile tanışmak ve firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için firmamızın firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

üniversite taşımacılığı

ileÇolakoğlu

Alsancak Evden Eve Nakliyat Firmaları

Alsancak Bölgesinde ÇOLAKOĞLU Güvencesi İle Tanışın!

Alsancak evden eve nakliyat
Özellikle Alsancak bölgesinden evinizi taşıyabilir ya da bu bölgeye farklı bir adresten taşınmasını isteyebilirsiniz. Her ikisinde de sizler elbette evlerinizde ki eşyalarınızın eksiksiz ve zarar görmeden taşınmasını istiyor olacak ve oldukça konforlu bir şekilde eşyalarınız zarar almadan yukarıya kadar taşınmasını izliyor olacaksınız. Peki bu tüm firmalar için geçerli mi? Elbette hayır. Birçok firma bu işi doğru ekipmanlar ve yeterli personeller ile yapmadığı için kaybolan eşyalar ve zarar gören eşyalar ile taşınma tamamlanmış oluyor. Alsancak evden eve nakliyat firmaları araştırırken firmanın donanımlı olmasına ve kurumsal olmasına dikkat etmelisiniz.

Her işte olduğu gibi bu işte de merdiven altı çalışma yapan birçok kişi bulabilirsiniz. Kamyondan bozma araçlar ile ve bir iki kişi ile hizmet veren firmalar sizleri ne kadar mutlu edebilir ki bir düşünün. Eksiksiz olan ekipmanlar eşyalarınızın zarar görmesine neden olacaktır. Dolayısı ile de Alsancak evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman kalitesi ile fark yaratacak olan Alsancak evden eve nakliyat firmaları ile çalışabilir ve tam da hayalinizde ki ve hak ettiğiniz şekilde evlerinizin taşınmasını sağlayabilirsiniz.

alsancak-evden-eve
Alsancak Profesyonel Nakliyat
Alsancak evden eve nakliyat firmaları Çolakoğlu nakliyat ile artık en iyi düzeye geliyor ve evleriniz hatta işyerleriniz firma farkı ile eksiksiz bir şekilde taşınıyor. Sizlerde Alsancak bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz bu iş akışı için dilerseniz  http://colakoglunakliyat.com/alsancak-evden-eve-nakliyat-firmalari.html adresinden bilgi alarak görüşme yapabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile Alsancak bölgesinde kaliteli ve güvenli taşıma hizmetleri sunmaktayız. Firmamız Alsancak bölgesi içinde parça veya tam eşya taşıma hizmeti sunduğu gibi İstanbul Alsancak arası ev taşıma hizmetleri de sunmaktayız. Tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden 444 65 02 nolu numaradan firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

ileÇolakoğlu

Karşıyaka Evden Eve Taşıma Şirketleri

Sizlere garantili hizmet veren ve yüzde yüz güven veren bir firma ile evlerinizi taşıtmak istemez misiniz? Kim istemez ki? Özellikle fiyatlarının da uygun olduğu sürece aranılacak tek özellikler bunlar olacak diyebiliriz. Özellikle Karşıyaka evden eve taşıma şirketleriarasından seçim yapmak için arayışa girdiyseniz hiç zorlanmadan hizmet alacağınız firmayı sizlere açıklıyor olacak ve kolay bir şekilde firma ile konuşmanızı sağlamanız için web adreslerini sizlere ulaştırıyor olacağız.

 

İlk olarak taşınmanın nasıl olacağı konusuna geri dönelim isterseniz. Karşıyaka evden eve taşıma şirketlerinden hizmet almak istediğinizde iletişime geçecek ve ilk adım olarak mutlaka firmanın ekspertiz yapmasını sağlıyor olacaksınız. Bu şekilde daha sağlıklı bir fiyat almış olacak ve taşınmanın süreci hakkında da bilgi almış olacaksınız. Daha önceden görülmeyen ve ekspertiz yapılmayan evlerin taşınma sırasında elbette sorunlar baş gösterecektir. Bu sebeple kurumsal olarak çalışan Çolakoğlu nakliyat ile taşınma öncesi her şeyin planlanmış olmasının kalitesini yaşamış olacaksınız.

 

Eşyalarınıza uygun araçlar ve yeterli sayıda ekipmanlar ve personeller ile hizmet alarak Karşıyaka evden eve nakliyat şirketleriarasında en doğru adrese ulaşmak için http://colakoglunakliyat.com/karsiyaka-evden-eve-tasima-sirketleri.html adresine ulaşabilirsiniz. Firma sitesinden de zaten detaylı bir şekilde sizlere bilgilendirme yapmış ama dilerseniz firmayı arayarak da yine sormak istediğinizi öğrenebilirsiniz. Türkiye’nin güvenli taşıma hizmetleri sunan firmamız ile İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetlerinde size büyük destek sunmaktayız. Özellikle İzmir’in en önemli bölgelerinden biri olan Karşıyaka ilçesinde yapılacak her türlü taşımacılık hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

ileÇolakoğlu

Didim Evden Eve Nakliyat

Didim Bölgesini En İyi Şekilde Taşıyan Nakliyat Şirketiyiz

 

Firmamız Ege ve Marmara bölgesinin vazgeçilmez nakliyat firması haline gelmiştir. Profesyonel ekibi ve genişleyen filosu ile sizlere her bölgede kaliteli hizmetler sunan firmamız özellikle yaz aylarında bu hizmetini yoğun bir şekilde İstanbul Didim arasında gerçekleştirmektedir. Firmamız profesyonel ekibi ile tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde paketlemesini yaparak yeni adresinize götürüp kurup yerleştirmektedir.

 

Çolakoğlu nakliyat güvencesi ile hareket ettiğiniz taktirde başınız hiçbir şekilde ağrımayacaktır. Ayrıca firmamız her türlü taşımacılık hizmetini sunduğu için bütçenize göre parsiyel taşımacılık hizmetini de sizlere sunabilmektedir. Bu yüzden tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek taşınacak eşyalarınız hakkında firmamıza bilgi vererek evinizi gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz. Taşımacılık hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmesine rağmen her zaman işini garanti altına alan firmamız tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde ALLİANZ güvencesinde sigortalatmaktadır.

 

Şehirler arası evden eve nakliyat şirketi olmamızdan dolayı bu konuda birçok bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız İstanbul Didim arası evden eve nakliyat hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize her zaman yardımlarını sunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken firmamıza telefon açarak taşınacağınızı belirtmenizdir. Firmamız Didim belediyesi ile ortak çalışmalar yürüterek tüm didim halkına kaliteli ve güvenilir bir nakliye hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Didim halkı için firmamızın en büyük referansı Didim belediyesidir. Firmamız 1970 yılından bu yana Türkiye’nin en önemli turistik bölgesi olan Didim bölgesinde hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Firmamız bu alanda yapmış olduğu ev taşımacılığı hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerini de sunmaktadır. Detaylı bilgi http://www.colakoglunakliyat.com adresinden alabilirsiniz.

ileÇolakoğlu

Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova İzmir’in orta ve üst gelir grubundaki insanların yaşadığı bir semttir. Bornova ilçesi de ismini bu semtten almıştır. Merkezde yer alan ve en büyük nüfusu barındıran üç ilçeden biri Bornova’dır. Bornova evden eve nakliyat firmalarının diğer bazı ilçelerdeki firmalardan farklı olması beklenmektedir. Sanırım Bornova gibi güzide bir semtte oturan hali vakti iyi olan insanlar evden eve taşınırken sadece fiyata bakmayacaklardır bedelini ödeyerek kaliteli hizmet almayı tercih etmeleri beklenmektedir.

İzmir 4 Milyonu aşan il nüfusu ile İstanbul ve Ankara’dan sonra gelen en büyük üçüncü ilimizdir. Bu durum bu üç şehrimiz arasında çok büyük sayılarda evden eve nakliyat olması sonucunu doğurmaktadır. Bornova evden eve nakliyat firmalarının bu pastadan iyi pay almaları için hem karlı hem de rekabetçi bir iş modeli geliştirmeleri gerekmektedir. Her bir nakliyat firmasının tek başına verimli bir model oluşturması pek mümkün olmamaktadır. Bu durumlarda ya birlikte hareket etmek ya da yoğun iş akışının olduğu bir platformda yer almak faydalı olacaktır.

Bornova evden eve nakliyat firmalarından erken davrananlardan bir kısmı Enakliyat’a üye olarak bu avantajı kullanıyorlar. Enakliyat üyesi olan firmaları korumak ve müşterilerine verilen hizmetin kalitesinden emin olmak için her zaman sınırlı sayıda üye kabul etmektedir. Bornova’da yerleşik evden eve nakliyat firması iseniz ve hizmet kalitesi konusunda kendinize güveniniz tamsa Enakliyat’a üye olmak için şansınızı denemenizi tavsiye ederiz.

Enakliyat evini taşımak isteyen müşterilerine iyi ve ekonomik hizmet sunulmasını sağlamak için üyesi olan firmalar üzerinde birçok denetim mekanizması kurmuş ve bunları işleterek müşteri memnuniyeti yakalamaya çalışmaktadır. Bu denetim mekanizmaların ilki üyelik kıstasıdır. Eğer firma aranılan özellikleri taşımıyorsa başvurusu ret edilmektedir. Bu güne kadar başvuruların 70% ret edilmiştir. Diğer denetim aracı ise evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştikten sonra müşterilerin gelip aldıkları hizmet için firmalara reyting ve müşteri yorumu yazmalarıdır.

Müşteri yorumları ve reyting sistemi firmaların disipline edilmesinde inanılmaz derecede etkilidir. Bir firmanın profline kötü bir müşteri yorumu, düşük bir reyting gelince firmanın Enakliyat’tan aldığı iş miktarı ciddi anlamda etkilenmektedir. O yüzden firmalarımız bu konuda hassastırlar.

Enakliyat kendisi bizzat evden eve nakliyat yapmamaktadır. Enakliyat’ta yayınlanan işler üyemiz olan firmalar tarafından taşınmaktadır. Biz ise hizmetin en iyi şekilde gerçekleşmesi için çaba gösteririz. Enakliyat’ta ihale yayınlamak son derece kolay ve ücretsizdir. Sitemize gelip Fiyat Teklifi Al butonuna tıkladıktan sonra formu doldurmanız en fazla beş dakikanızı alır. İhaleniz sitemizde yayınlanır. Üyemiz olan nakliyat firmaları birbirinden habersiz işi almak için teklif vererek yarışır.

Siz sitemizin bana özel sayfasından en uygun bulduğunuz teklifi onaylayarak firmanın gelip hizmeti gerçekleştirmesine müsaade ediyorsunuz. En sonunda da birkaç dakikanızı bize ayırarak memnuniyet derecenizi bir müşteri yorumu ve reyting yazarak firmanın profiline yansıtıyorsunuz.

Eğer hizmetimiz beklentilerinizi aşmış ise bizi dost ve çevrenize tavsiye ediyorsunuz.

bornova ucuz nakliye

izmir evden eve nakliyat firmaları fiyatları

izmir evden eve taşımacılık

bornova nakliyeciler

izmir evden eve nakliyat firmaları tavsiye

evden eve nakliyat izmir karşıyaka

izmir evden eve nakliyat fiyat hesaplama

bornova nakliye kamyonet

ileÇolakoğlu

İzmir Bornova Ev Taşıma Şirketleri

İzmir Bornova Evden Eve Taşıma Hizmetlerimiz Başlamıştır.

 

Kısa süre içinde acil bir şekilde taşınmanız gerekiyorsa sizleri büyük bir stresin kaplaması oldukça olası bir durum. Taşınmak her yaş grubunda ve herkesi en korkutan iş akışlarından biridir. Daha önce sayısız kere de taşınmış olsanız bu sürecin ne kadar zorlu olduğunu az çok bilirsiniz. Özellikle yanlış firma seçimi yaptıysanız taşınmanın ne kadar zorlu olduğuna yakından tanık olabilirsiniz. Bornova ev taşıma şirketleri arasında bu işi merdiven altı şeklinde yapan da var, kaliteli şekilde yapanlarda var. Bunun ayrımını yapmak ve doğru kurumsal profesyonel firmayı seçmek ise sizlere kalıyor.

 

İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonelce hareket eden firmamız bu iki il arasında taşımacılık hizmetlerine yoğunluk vermiştir. Haftada 2 kere sefer düzenleyen firmamız bu seferlerini sadece İzmir ile sıralandırmamıştır. Bu yüzden firmamız ayrıca Aydın ve Bodrum bölgelerinde de bu hizmetlerini gerçekleştirmiştir. İstanbul – İzmir – Bodrum  arası taşımacılık hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizde bekliyoruz.

 

Bornova ev taşıma şirketleri profesyonel olarak sizlere hizmet verdiğinde hem hızlı hem de ekonomik ücretler ile en kaliteli şekilde taşınmanız yapılıyor olacaktır. Sizlerin taşınmasını istediğiniz eşyalarınızı önceden göstererek buna uygun araçların hazırlanmasını sağlayacak ve eşyalarınızın sayısına göre ya da kısa zamanda bitmesini talep edip etmemenize göre değişen personel sayıları ile hizmet alabilirsiniz.

 

Dolayısı ile arık isterseniz en acilinden ya da dilediğiniz zaman aralığında İzmir Bornova ev taşıma şirketleri içinden seçim yapacaksınız Çolakoğlu nakliyat firması ile tanışın deriz. http://colakoglunakliyat.com/izmir-bornova-ev-tasima-sirketleri.html adresinden detaylara ulaşarak firma ile iletişime geçiniz. Görüşmenizde firmanın kurumsallığını anlayacak ve mutlaka sözleşme sonrası sizleri garantiye alan bir firma ile taşındığınıza tanık olacaksınız. Firmamız İstanbul ve İzmir merkezli nakliyat firması olmasından dolayı evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma hizmetleri ve depolama hizmetleri de sunmaktadır. Firmamızın her alanında başarıdan başarıya koşması siz değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesindedir.

ileÇolakoğlu

Kaliteli Evden Eve Firmaları

Kaliteli Evden Eve Firmaları

İstanbul Değil Türkiye’nin Kaliteli Evden Eve Firmasıyız!

 

Bir firmanın kaliteli olması demek, hangi işi yaptırırsanız yapın memnun kalacağınız anlamına gelecektir. Elbette her zaman olduğu gibi istenmeyen aksaklıklar yaşanabilir ama firma profesyonel olunca bu en aza indirilmiş olacaktır. Bu anlamda kalitenin mutlaka olmazsa olmaz olan iş kolu ise nakliye işlemleri olacaktır. Bir evin taşınması öyle dışarıdan düşünüldüğü kadar kolay değil. İlk olarak hangi eşyaların taşınacağına bakılması ve taşınma günü ona göre personel ona göre ekipman ve araçlarına ayarlanması ilke kalite elde edilmiş olacaktır. Kaliteli evden eve firmaları sayesinde sizler ayın her gününe yani size uygun olan ve planlamanızı yaptığınız tarihe göre taşınmanızı gerçekleştirebileceksiniz. Size kalan sadece eşyalarınızın hangi odaya taşınacağını göstermek olacak o kadar.

 

Kaliteli evden eve nakliyat firmaları sizlere a dan z ye kadar her hizmeti sunmaya hazırlardır. İsterseniz her ayrıntıyı firmaya teslim eder ve onların detaylar ile uğraşmasını isterseniz. Mutfak eşyalarınız hatta kıyafetleriniz bile firma tarafından toplanabilir ve gerekli kolilerin içine yerleştirilerek gidecek adrese doru yol almaya başlar. Hatta yeni evinizde de yine tüm eşyaları düzenli bir şekilde yerleştirilmiş olacak ve sizler çok kısa sürede hiçbir şeye karışmada taşınmanın olmasını sağlamış olacaksınız. Bu hizmet özellikle çok yoğun çalışanlara, bebekli ve çocuklu evlerde çok işe yaracaktır.

 

Kaliteli Ev Taşıma

 

1956’dan Beri Kalitesinden Ödün Vermeden Hizmetinizdeyiz

 

Kaliteli evden eve taşımacılık şirketinizin adreslerinden biri olan Çolakoğlu nakliyat ile tüm bu dediğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Yani dolayısı ile ben hiçbir şeye karışmak istemiyorum diye bir anlaşma yapabilir ya da siz sadece taşımasını yapınız diye anlaşmanızı yapabilirsiniz. Karar sizin sizler vereceğiniz bilgiler ile firmayı yönlendirecek ve uygun fiyatlar ile de hizmet almaya başlıyor olacaksınız. Verilecek hizmetlere göre fiyat belirleniyor olacak ama her zaman en uygun ekonomik fiyatlar ile karşınıza çıkılacaktır. Kısa zamanda, en uygun fiyatı alabileceğiniz ve istediğiniz zaman taşınabileceğiniz firmayı bulduğunuza göre içiniz rahat bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. Kalite arasanız burada, hizmet ararsanız burada, hız ararsanız burada, özellikle ekonomi ararsanız burada yani Çolakoğlu nakliyat firmasında sizleri bekliyor. İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak sizlere en kaliteli taşımacılık hizmetlerini sunmaya hazır olan Çolakoğlu nakliyat ile artık sizde tanışın ve evinizi ofisinizi gönül rahatlığı ile taşıtın!

ileÇolakoğlu

Konsolosluk Taşımacılığı

Çolakoğlu Güvencesinde Konsolosluk Taşımacılık Hizmetleri

 

Ülkemizin en önde gelen nakliyat şirketlerinden biri olan Çolakoğlu nakliyat ile profesyonel konsolosluk taşımacılık yapılmaktadır. 1970 yılından bu yana ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel olarak bu sektör içerisinde kendisini gösteren en önemli nakliye firmalarının başında gelmektedir. Her zaman uzman kadrosu ve geniş araç filosu ile 7/24 taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, ülkemizde bulunan yabancı kuruluşlara da aynı hizmeti vermektedir. 1970 Yılından bu yana tüm konsolosluk ülkeleri ile anlaşmalı olarak taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır.

 

Konsolosluk taşımacılık hizmetlerinde firmamız gerekli tecrübe ve birikime sahip olmuştur. Konsolosluklar özel güvenliklerle yapılan bir nakliyat hizmetidir. Buraya gelen tüm elemanlar gerekli bilgileri verdikten sonra girmektedirler. Özellikle burada çalışacak tüm elemanlar sigortalı eleman olmak zorundadırlar. Bu yüzden taşımacılık sektöründe taşeron elemanın yoğun olması vebir çok nakliyat firmasının sigorta hizmetlerinden kaçmasından dolayı konsolosluk gibi özel yerlerin taşınmasında etkisiz kalmaktadırlar. Fakat Çolakoğlu nakliyat firması bu hizmetler dışındaki diğer hizmetlerde de aynı şekilde elemanlarından ev eşyalarına ofis eşyalarına kadar sigortalatmaktadır. Böylece profesyonel taşımacılık hizmetleri daha da güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Uluslararası Konsolosluk Taşıma Hizmetleri

 

Firmamız kuruluşundan bu yana sektörde önemli adımlar atmış bir aile şirketidir. Aile şirketi olmasından dolayı çalışanların tüm bu şirketi müşterilerine en iyi şekilde hizmet veren bir kuruluş olarak yaratmaktadırlar. Firmamızın vizyon ve misyonundan yola çıkarak yıllardır taşımacılık sektöründe kaliteli bir hizmeti sunmaya çalışan Çolakoğlu ile daima başarıyı yakalayabilirsiniz. İster şehir içi isterseniz de şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat ile KONSOLOSLUK Taşımacılığı hizmetinde destek almak istiyorsanız hemen firmamızın kurumsal web adresi olan www.colakoglunakliyat.com adresine başvurmanız yeterli olacaktır.

ileÇolakoğlu

İstanbul Evden Eve Nakliye

İstanbul Evden Eve Nakliye Hizmetlerinde ÇOLAKOĞLU Nakliyat Farkı

 

Dünya genelinde yapılan araştırmalar sonucunda sektör olarak ortaya çıkan ve hızla gelişen sektörlere bakıldığında İstanbul evden eve nakliye sektörü gözle görülür büyük bir gelişme yaşanmaktadır. Aslında günümüzde insanların pek fazla kullanmasa da genel olarak ve kurumsal hizmetler olarak yoğun bir şekilde kullanıldığı görülmektedir. Nakliyat şirketlerine baktığımızda bu özellikle İstanbul bölgesinde evden eve nakliye hizmeti sunan pek yeterince kaliteye sahip nakliyat firmaları görülmemektedir. Bu konuda çeşitli araştırmalar yapılarak hizmet kaliteleri ölçülmüştür.

ÇOLAKOĞLU İle Evden Eve Nakliye

Evden eve nakliye denildiğinde elbette ki herkesin aklına gelen tek şey evden alıp eve taşınması demektir. Tabi evi derken ev eşyasını kast etmekteyiz. Nakliyat sektörü bir nevi lojistik sektörünün bir parçasıdır. Hem de %50’lik bir parçasıdır. Nakliye hizmetlerine bakıldığında ev nakliyesi en çok yoran ve zahmeti aşırı olan hizmetlerden biridir. Bu hizmeti başarılı bir şekilde sunan firmalara baktığımızda pek iyi firmalara rastlamak zor. Fakat 1956 yılından bu yana sektörde adını tüm Türkiye´ye duyuran kurumsal İstanbul evden eve nakliye firması olan Çolakoğlu görülmektedir. Çolakoğlu nakliyat babadan oğula doğru geçen bir meslek olduğu için her anlamda iyi hizmetler çıkmaktadır. Bir taşımacılık devi haline gelen bu firma aynı zamanda profesyonel olarak ofis, fabrika, müze, hastane gibi kurumsal yerlerinde taşıma işlemlerini de üstlenmektedir. Her açıdan kaliteli taşımacılık hizmeti sunan bir nakliyat şirketi haline gelen Çolakoğlu nakliyat, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Böylece geçmişte olduğu gibi gelecekte de binlerce referans sahibi olabilir.

 

Çolakoğlu nakliyat sahip olduğu değerleren yola çıkarak atıldığı tüm sektörlerde kaliteli bir hizmeti ve müşteri memnuniyetini hedef belirlemiştir. Bu 2 hedefi gerçekleştirdiğinizde paranın sizi rahatça bulacağını hiç şüphe etmemişlerdir. Misyon ve vizyonlarında her zaman bu özelliklerini korumuşlardır.

 

Pe ki Bu Evden Eve Nakliyat Hizmetini Kim Sağlamaktadır?

Ülkemizin hemen hemen her yerinde insanlar evlerini bir yerden bir yere taşımaktalar. Özellikle İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük illerimizde bunu yoğun bir şekilde gerçekleştiğini görebiliriz. Bu hizmeti sağlayan birçok nakliyat şirketi mevcuttur. Fakat Türkiye’nin genelinde bu hizmeti sağlayan en büyük firmalardan biride ÇOLAKOĞLU Nakliyattır. 1956 yılından beri evden eve nakliye hizmetinin İstanbul içinde başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinde gelişmesine büyük destekleri olmuştur. Çolakoğlu nakliyat hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, www.colakoglunakliyat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

ileÇolakoğlu

İstanbul Evden Eve Nakliyat

ÇOLAKOĞLU Nakliyat İle İstanbul´un Her Yerinde Evden Eve Hizmetleri

 

İstanbul evden eve nakliyat şirketlerinin lider nakliyat firması olan Çolakoğlu nakliyat ile profesyonel evden eve nakliyat hizmetlerini almaya hazır mısınız; firmamız kurumsal ve köklü bir nakliyat şirketi olarak günümüze kadar İstanbul´un her semtinde taşımacılık hizmetleri sürdürmüştür. Şehir içi ve şehirler arası ev nakliyesinde bile İstanbul´un en iyi evden eve nakliyat şirketiolma başarısını yakalayan firmamız bunu hiçbir nakliyeciye kaptırmamıştır. Profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile hem şehir içi hemde şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. 1956 Yılında bu yana müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını sağlayan firmamız her zaman müşterilerine değer veren kurumsal bir ev taşıma firması olmuştur. İstanbul bölgesindeki tüm müşterilerine ayrı bir önem veren firmamız her müşterisine özel indirim fırsatlarını sunmaktadır.

 

İstanbul evden eve nakliyat

 

Yıllarını taşımacılık sektörüne adayan Çolakoğlu nakliyat, evden eve taşımacılık hizmetlerinin yanında şehir içi ve şehirler arasıofis taşımacılık hizmetleri ve depolama hizmetleri de sunmaktadır. Firmamız bu 2 alanda göstermiş olduğu başarılı hizmeti tüm Türkiye´ye de yaymıştır. Firmamızın kurumsal kimliğinden yola çıkarak her türlü taşımacılık hizmetinde başarılı olmasına rağmen her zaman ALLİANZ güvencesinde tüm eşyaları sigortalamaktadır. Bu konudaki hassasiyeti çok önemlidir. Müşterilerinin bir çöpüne bile önem veren firmamız her türlü paketleme ambalajını kullanarak destek sağlamaktadır. Firmamız sigorta hizmetlerinde her zaman önem vermektedir. Oluşabilecek her türlü zarar ve ziyanı karşılayabilecek şekilde sigorta hizmetlerini almaktadırç Bu konuda büyük bir hassasiyet ile hareket eden Çolakoğlu nakliyat, bu şekilde yapılacak tüm taşıma hizmetlerinde başarılı olacağının inancındadır. İstanbul evden eve nakliyat şirketi olarak anılan firmamız tüm nakliyat şirketleri tarafından en iyiş evden eve nakliyecisi olarak bilinmektedir.

 

İstanbul´da Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 

İstanbul evden eve nakliyat şirketi

 

Türkiye´nin her yerine profesyonel evden eve nakliyat hizmeti veren Çolakoğlu nakliyat, gerek profesyonel ekibi ile gerekse de geniş araç filosu ile siz değerli müşterilerimize 7/24 kaliteli ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Firmamız hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz; tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresi olan http://www.colakoglunakliyat.comadresine başvurmanızdır. Buradan istediğini tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat farkını buradan rahatlıkla görebilir ve içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

ileÇolakoğlu

Hastane Taşımacılığı

Profesyonel Hastane Taşımacılığı Hizmetleri

 

Taşınması en zor iş yerlerinden biri de hastanelerdir. Onlarca hatta yüzlerce çok önemli cihazlar, taşınması gereken birçok yatak ve dolaplar, müdür odaları, doktor odaları derken oldukça zor bir iş akışının içinde bulmak hiç zor olmuyor olacak. Dolayısı ile olası hastane taşınmalarında, yönetim çok dikkatli olmalı ve bu konuda önlem alacak ve adım adım çalışarak en başarılı şekilde taşıma yapacak bir firma ile anlaşarak kısa sürede ve en önemlisi hiçbir şeye zarar gelmeden yeni adrese taşınmaya özen gösterilmelidir. Hastane taşımacılığı konusunda firma kendine hem çok güvenmeli hem de yeterli ekipmanlara sahip olmalıdır. O cihazları en iyi şekilde sarıp taşıyabilecek ve tüm bunları deneyimli ekipler ile yapacak çok sayıda firma bulmanız neredeyse imkansız zaten. Sonuç olarak sizlerde hastanenizi yakında ya da uzakta bir yere taşımak istiyor ya da şube açmak istiyor ve bazı cihazların taşınmasını istiyorsanız o halde doğru hastane taşımacılığı ile hizmet alarak en doğru şekilde sonlandırabilirsiniz.

 

Hastane taşımacılığı konusunda uzman olan çolakoğlu nakliyat firması ile alınacak sonuçlar zaten sizleri fazlası ile memnun edecek ve almak istediğiniz başarılı nakliyatı sizlere sunuyor olacak. Öncelikli olarak hastane ekspertiz yapılacak ve ne kadar sürede taşınacağı, hangi ekipmanların sağlanacağı gibi notlar alınarak sizler ile taşınma günü alınıyor olacak.

Hastane Taşımacılığı

 

Hastane taşımasında diğer bir ayrıntı ise bu işin hızlı olması olacak. Olabildiğince hızlı ve aktif bir şekilde taşıma yapacak olan Çolakoğlu yeterli sayıda araçlar ve yeterli sayıda personeller ile çalışma yağacağından dolayı planlanan zamanlama yerini bulacak ve sizler yeni hastanenizde hemen işlemlerinize başlıyor olacaksınız. Artık sıkıntılı günlerin sizi beklediğini unutun ve bu konuda profesyonel bir firma olan çolakoğlu ile anlaşarak hastanelerin ne kadar sistemli bir şekilde taşınabileceğinizi görün.

 

 http://www.colakoglunakliyat.com/ adresinden detaylı bilgi alabilir ve firma ile görüşerek hastanemizin görüşmesini yapabilirsiniz. Fiyat olarak da bilgi alabilir ve planlama hakkında da ayrıntıları konuşmaya başlayabilirsiniz. Kısaca artık doğru ve profesyonel nakliyatına adresini bulmuş olacaksınız.

ileÇolakoğlu

Antika Eşya Taşımacılığı

ÇOLAKOĞLU Güvencesi İle Antika Taşımacılık Hizmetleri

 

Antika ve Sanat eseri taşımacılığındaki hizmetlerimiz çeşitli organizasyon firmalarının düzenlediği müzik, tiyatro ve film festivallerinin taşıma, depolama ve gümrükleme hizmetleri de yine tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Sanat eseri taşımacılığında yıllar içinde edindiğimiz bilgi ve deneyim sonucu, hizmetlerimizi avrupa standartlarında kusursuz yapma gayretindeyiz.

Geniş acenta ağımız sayesinde dünyanın her yerinden Türkiye´ye, Türkiye´den de dünyanın her yerine deneyiminden ve kalitesinden emin olduğumuz firmalar aracılığıyla sanat eseri taşımacılığı yapmaktayız.

 

Çolakoğlu Nakliyat mali değeri yüksek Antika ürünlerinizi taşımada son derece dikkatli ve titiz çalışmaktadır. Antika ürünlerinizin taşıma esnasında hiçbir zarar görmemesi ve tüm özelliklerini koruması adına yapılması gereken tüm önlemler hiçbirisi atlanmaksızın alınır.

 

Antika ürünlerin taşıma esnasında nasıl bir uygulama içinde bulunacağı konusunda personelimiz eğitim almış durumdadır.

Antika ürünlerin taşınması konusundaki hassasiyeti ün yapmış olan firmamız bir çok kurum ya da kuruluşa hizmet vermektedir.

 

Antika taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.

1- Öncelikle sökülmesi gerekli bir yeri var ise sökülmektedir.

2- Özel ambalajlama teknikleri kullanılarak ürün ambalajlanır.

3- Ürünün tüm ambalajlanma işlemleri son bulduktan sonra özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisine konulur.

4- Ürünün taşıma işlemi gerçekleştirilir.

 

Antika Eşya Taşımacılığı
ileÇolakoğlu

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Alanında En İyi Firmayız!

 

Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, Şehirler Arası evden eve nakliyat alanında kendisini en iyi şekilde geliştirmiştir. 1956 yılında İstanbul bölgesinde evden eve nakliyat hizmetleri sunmaya başlayan firmamız hızlı, güvenli taşıma hizmetleri ile sizlere kaliteli ev taşıma hizmetleri sunmaya başlamıştır.

 

İstanbul bölgesine yıllarını veren firmamız şehirlerarası taşımacılık hizmetleri konusunda tüm bölgelere bu hizmeti en iyi şekilde vermeye başlamıştır. Ülkemizin her bölgesinde tayin olsun ya da özel sebepler olsun taşınan binlerce vatandaşımız mevcuttur. Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde görülmektedir. Bu yoğunluk beraberinde şehirlerarası taşımacılık hizmetini de beraberinde getirmektedir. Firmamız profesyonel kadrosu ve geniş araç filosu ile Türkiye’nin her tarafından zamanında ve güvenle hizmet vermektedir.

 

Şehirlerarası Ev Taşıma

 

Şehirlerarasında Zamanında, Güvenli ve Sigortalı Eşya Taşımacılık

 

Firmamız taşımacılık sektöründe oldukça başarılıdır. Firmamızın hem İstanbul hem İzmir hem Ankara hem de Kars bölgesinde merkez ofisleri bulunduğu için Türkiye’nin neresinde olursanız olun gönül rahatlığı ile hızlı bir şekilde evinizi taşıyabiliriz. Firmamıza vereceğiniz bilgiler doğrultusunda firmamız gerekli eleman, araç ve malzeme organizasyonunu gerçekleştirmektedir.  Alanında her zaman öz güvenli çalışan Çolakoğlu nakliyat, yapmış olduğu taşımacılık hizmetleri işe Şehirler arası evden eve nakliyat şirketi olarak tüm Türkiye tarafından tanınmaktadır. Sizde firmamız ile tanışmak ve taşınmak ister iseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 

Şehirlerarası Ev Taşımada 2 Tür Taşıma Sistemi Sunmaktayız!

 

1- Parsiyel Taşımacılık

 

Bu hizmetin diğer adı Parça eşya taşıma yani bir bölgeden başka bir bölgeye taşınırken fiyatlandırma konusunda uygun bir bütçe ile taşınmak isterseniz firmamızın size uygun olan tarihlerde taşınma işlemi için başvurmanız yeterli olacaktır. Parça eşya taşımacılığı ile ekonomik bir taşımacılık gerçekleştirilmektedir.  Parsiyel taşımacılık hizmetlerinde her zaman firmanın taşıma tarihlerinde uyumlu olmak gerekmektedir. Bu uyumu en iyi şekilde sağlamak gerekmektedir.

 

2- Özel Taşımacılık

 

Özel taşımacılık adı üzerinde özel nakliye hizmetidir. Müşterilerimiz bazen özel olarak araç ister. Eşyalarınız başka eşyaların yanına koyarak taşıtmak istemezler yada bazen gün uyumu sorunu olur. En basit özel taşımacılık hizmeti; müşterilerin ani taşınma telaşından dolayıdır. Çolakoğlu nakliyat bu hizmeti en başarılı şekilde sunan şirketler arasında yer almaktadır. Firmamız ile evinizi gönül rahatlığı ile taşıtabilirsiniz. Özel taşımacılık hizmetlerinde yüklenen eşyalarınız ertesi günü yeni adresinize teslim edilmektedir.  Özel taşımacılık hizmetleri, evden eve nakliyat alanında en çok tercih edilen hizmetlerin başında gelmektedir.

 

Şehirlerarası evden eve nakliyat

 

 Sizde evinizi profesyonel ve güvenilir bir nakliyat şirketi ile şehirler arasında taşıtmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek evinizi şehirlerarasında taşınacağının bilgisini vermeniz yeterli olacaktır. Firmamızın kurumsal web adresi olan http://www.colakoglunakliyat.com adresine giriş yaparak evden eve nakliyat hizmetlerinin nasıl başarılı bir şekilde gerçekleştiğini inceleyebilirsiniz.

ileÇolakoğlu

Müze Taşımacılığı

Çolakoğlu Nakliyat İle Müze Taşımacılığı

 

Yıllarını taşımacılık hizmetlerine adayan Çolakoğlu nakliyat ile müze taşımacılığı; Ülkemizin en önemli hizmetlerinden biri olan müze taşıma hizmetleri yoğun bir ilgi görmemektedir. Çünkü bu gibi taşıma hizmetleri pek fazla yapılmaz. Yapıldığında da ülkenin en iyi nakliyat firması ile çalışmalar yapılmaktadır.

 

Müze taşımacılığı alanın kendisini gösteren firmalardan biri olan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana bu hizmeti aralıksız olarak sürdürmektedir. Bu hizmeti büyük özgüven ile gerçekleştiren firmamız, kaliteli malzemeler ve profesyonel elemanları ile gerçekleştirmektedir. Özellikle İstanbul bölgesi içerisinde bu hizmeti sunan Çolakoğlu nakliyat, nerdeyse tüm müzelerde hizmet vermektedir.

 

Müze taşımacılığında dikkat edilen en önemli konu; taşıma işleminde ki hassasiyet. Çünkü taşınan malzemeler sıradan malzemeler değil, belli bir geçmişi olan, günümüze kadar korunarak getirilen değerli yapıtlardır. Bu yapıtların hassas bir şekilde korunaklı bir şekilde taşınması en önemli hususlardandır. Çolakoğlu bünyesinde barındırmış olduğu profesyonel elemanları ile bu hizmeti en başarılı bir şekilde sunan nakliyat şirketidir. Yıllarını bu hizmete adayan firmamız, her geçen gün taşıma işlemlerinde kaliteli hizmeti gerçekleştirmektedir.

 

Müze Taşımacılığı

 

Ülkemizin hemen hemen her yerinde adından söz ettiren firmamız gerek ev gerek ofis gerekse de müze taşımacılığında tüm ülke tarafından başarılı bulunan bir nakliye firması haline gelmiştir. Bu işi yaparken babadan oğula geçen bir meslek olduğu için hergelen fert bu işi en iyi şekilde yapmaya çalışmıştır. Yeni hizmetler, teknolojinin birleşmesi ile kaliteli, güvenli taşımacılıklar…

 

Müze nakliyeleri hem şehir içi hem de şehirlerarası olduğu için Çolakoğlu nakliyat, mesafeye göre araç organizasyonunu yapmaktadır. Özellikle uzun yolculukta yani şehirlerarası nakliye hizmetlerinde özel araçlar kullanmaktadır. Oluşabilecek her türlü zarar ve ziyandan korumak için kamyonların kasalarının iç bölümlerini özel kaplamalar yapmışlardır.

 

Yukarıda da belirtildiği gibi her nakliyat şirketi müze taşımacılığı hizmetine elverişli değildir. Müze taşıma hizmetlerinde destek alabileceğiniz tek nokta Çolakoğlu nakliyattır. Çolakoğlu nakliyat hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için; http://colakoglunakliyat.com/muze-tasimaciligi.html adresine başvurmanız yeterli olacaktır. Böylece gönül rahatlığı ile en önemli değerlerinizi taşıtabilirsiniz. Unutmayın

İyi Düşün, İyi Taşın!

ileÇolakoğlu

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

Şuan internet ortamında doğru adrestesiniz hatta doğru sayfadasınız. Günümüzün en zahmetli görünen ve insanların ya tayin dönemleri yada farklı sebeplerden dolayı evlerinin taşınması artık firmamızın bünyesinde çok kolay ve pratik bir hal almış durumdadır. İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetleri de günümüz taşımacılık hizmetlerinin en yoğun şekilde gerçekleştiği rotalardan biridir.

 

Peki Bu işlem Nasıl Yapılıyor?

 

Öncelikle bilindiği üzerine firmamız 1956 yılından beri başlamış olduğu nakliye hizmetine her zaman ücretsiz expertizler yönlendirmektedir. Uzmanlarımız tarafından tüm evinizin eşyaları detaylı bir şekilde incelenmektedir. ökümü yapılıp yapılamaması, kolileme işlemleri gibi birçok paketleme ve demontaj işlemi analiz edilmektedir. Firmamuz yapılan bu analizler sonucunda sizlere de yardımcı olacak şekilde makul bir fiyat politikası belirleyerek taşımacılık hizmetlerine geçmektedir.

 

Çolakoğlu İzmir Nakliyat

Çolakoğlu İzmir Nakliyat

 

İstanbul’dan İzmir’e yada İzmir’den İstanbul’a Taşımacılık

 

yön fark etmez. firmamız sizlere her iki bölgenin gelişli ve gidişli olarak taşıma hizmeti vermektedir. İstanbul İzmir evden eve nakliyat hizmetlerini sunduğu gibi İzmir İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Profesyonel ve geniş araç filosu ile ev taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştiren Çolakoğlu nakliyat, tüm bu hizmetlerini ALLİANZ güvencesinde sigortalı olarak gerçekleştirmektedir.

 

Yıllarını ev taşımacılığına adayan Çolakoğlu nakliyat, her zaman taşımacılık hizmetlerinde bir adım önde gitmiştir. Çünkü firmamız her zaman yeniliklere açık olan bir nakliyat şirketi olmuştur. Firmamız İstanbul ve İzmir merkez kuruluşlu bir nakliyat şirketi olmasından dolayı bulunduğu illerde hatta ilçelerde taşımacılık hizmetlerine uyum sağlamaktadır. En basit örneği İzmir bölgesinde bulunan tüm ilçelerde firmamız dışarıdan asansör sistemi kullanmaktadır. Firmamız bu  hizmeti sizlere ücretsiz bir şekilde sunmaktadır. Taşımacılık hizmetlerini kolaylaştıran bu sistemle sadece İzmir değil, İstanbul’da da bu hizmeti gerçekleştirmektedir.

 

 İstanbul İzmir evden eve nakliyat

İstanbul İzmir evden eve nakliyat

 

Referanslı İstanbul İzmir Ev Taşıma Hizmetleri

 

Ülkemizde taşımacılık sektöründe artık güven konusunda hemen hemen %10’lara kadar düştük. Nakliyat sektöründeki yoğun şikayetler artık müşterilerin tedirgin olmasına yol açmaktadır. Lakin bu kalan %10′ luk kısımda firmamız yer alıyor demek yanlış olmaz. Firmamız her zaman güveni tazeleyen bir nakliyat şirketi olmuştur. Taşınan müşterilerimiz bu güvenden dolayı tüm akraba veya arkadaşlarına özellikle firmamızı tavsiye etmektedir. Firmamız elde etmiş olduğu bu tavsiyelerde hem kendisini geliştirmekte hem de müşteri portföyünü arttırmaktadır. Firmamızın İstanbul İzmir arası ev taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi direk olarak http://colakoglunakliyat.com/istanbul-izmir-evden-eve-nakliyat.html adresinden alabilirsiniz.

 

Aşağıda belirtilen harita İstanbul – İzmir arası rota haritasıdır. Bu güzergahta istediğini bir yere veya bir kaç yere ev taşımacılığı yada parça taşımacılığı hizmetinizi yaptırabilirsiniz.  Firmamızın haftalık İstanbul İzmir nakliyat seferlerini 444 65 02 danışma hattından öğrenebilirsiniz.

 

İzmir İstanbul Ev Taşıma

İzmir İstanbul Ev Taşıma

İSTANBUL İZMİR EVDEN EVE NAKLİYAT

ileÇolakoğlu

Uluslararası Nakliyat

ÇOLAKOĞLU Nakliyat İle Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Türkiye’nin evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı alanın büyük başarılara imza atan Çolakoğlu nakliyat ile profesyonel taşımacılık hizmetleri uluslararası arenada da sürdürülmektedir. 1970 yılında dünyanın her tarafına hizmet veren Çolakoğlu nakliyat, İstanbul´un en önemli uluslararası evden eve nakliyat şirketi olarak tüm dünya tarafından bilinmektedir. Ülkemizin her yerine önemli adımlar atan Çolakoğlu nakliyat, profesyonel taşımacılık hizmetleri ile herkes tarafından büyük taktir kazanmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası taşıma hizmetlerinde de büyük başarılarından sonra bu hizmetini uluslararası arenaya taşımıştır.

Uluslararası Ev Taşımacılığında ÇOLAKOĞLU Nakliyat Farkı!

Çolakoğlu nakliyat, uluslararası evden eve taşımacılık hizmetlerini büyük bir titizlik ile profesyonel elemanlarının eşliğinde hizmetlerini sürdürmektedir. Taşımacılık hizmetlerinde firmamız tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde paketleyerek yeni adresinize götürüp yerleştirmektedir. Kısaca A´dan Z´e taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Tüm bu hizmeti sunarken ALLİANZ güvencesi ile hareket etmektedir. Böylece ev eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız aynı zamanda sigorta hizmetlerini süresini arttırarak evinizin eşyalarını teslim aldıktan sonra da devam etmektedir. Yani yerleşene kadar eşyalarınız firmamızın güvencesinde sigortalıdır. Bu yüzde sonradan oluşabilecek bir problemde firmamız hızlı bir şekilde size yardımcı olmaktadır.

 

uluslararası ev taşımacılığı

 

Evden Eve Tüm Dünyaya sloganı ile harekete geçen firmamız, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımacılık hizmetlerini sürdürmektedir. İstediğiniz yerden istediğiniz yere taşımacılık hizmetlerimiz gerçekleştirilmektedir. Firmamız aynı zamanda yarı devlet sistemi ile çalıştığı için gümrük olsun veya farklı bir durum söz konusu olduğunda hızlı bir şekilde Türkiye hükümeti aracılığı ile çözmektedir. Bu denli kurumsal bir taşımacılık şirketi ile çalışmak sizin için en iyisi olacaktır. Taşımacılık alanında kaliteli bir kimlik kazanan firmamız Türkiye´nin neredeyse her yerinde tanınmakta ve güven duyulmaktadır. Bu güveni 40 yıldır ULUSLARARASI EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerinde de göstermeye çalışan firmamız büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Tüm sosyal sitelerinde firmamız hakkında bahsedilen övgü dolu sözlerden aldığımız sonuç ÇOLAKOĞLU ailesi olarak bizi mutlu etmektedir.  Çolakoğlu nakliyat ile yapacağınız taşımacılık hizmetlerinde maddi imkansızlıkları düşünmenize gerek yok. Firmamız deden aldığı nasihat ile bu yola çıkarak taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetinin paradan önce geldiğidir. Çünkü biliyoruz ki müşteri kazandıkça para da kendiliğinden gelecektir.

Uluslararası Ev Taşıma Hizmetleri

 

Artık uluslararası ev taşımacılığı hizmetlerinde tereddüt yaşamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçmeniz. Şayet iletişim bilgilerimizi bilmiyorsanız hızlı bir şekilde google arama motoruna Çolakoğlu uluslararası evden eve nakliyat şirketi yazın ve firmamızın kurumsal web adresinden  http://www.colakoglunakliyat.com/uluslararasi-evden-eve-nakliyat.html sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada istediğiniz tüm taşımacılık hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Eksik bir bilgi sahibi olduğunuz taktirde firma yetkililerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Böylece ev taşımacılığında aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaz ve gönül rahatlığı ile eşyalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz.

ileÇolakoğlu

Arşiv Taşımacılığı

ARŞİV Taşımacılığında Lider Firma ÇOLAKOĞLU Nakliyat

Türkiye’nin köklü kurumlarından biri olan Çolakoğlu Nakliyat firması 1956 yılından bu yana kurumsal kimliği altından tüm Türkiye’ye kaliteli hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana taşımacılık hizmetlerine bir yenisini daha ekleyen firma, bu yeniliklerle kurumsal bir firmanın her zaman yeniliklere açık olması gerektiğini tüm sektördeki rakiplerine göstermiştir. Özellikle arşiv taşımada her zaman başarılı olmuştur. Arşiv taşıma

Hizmet anlayışından asla taviz vermeyen Çolakoğlu nakliyat gerek ilk olarak başladığı evden eve nakliyat hizmetinde gerekse de yeni yeni hizmetini sunduğu depolama hizmetinde asla taviz vermeden büyük bir itina ile hareket etmektedir.

Özellikle bir İstanbul kuruluşu olan Çolakoğlu Nakliyat yılların verdiği tecrübe ile kurumsal taşımacılık hizmetlerinde ilk tercih edilen firmalar arasına girmiştir. Kurumsal taşımacılık hizmetleri içerisinde bulunan arşiv taşımacılığında firmamız her zaman önem kılmıştır.

 

Arşiv taşımacılığında firmamız birçok hizmet sunarak kalitesi yüksek referanslar kazanarak hizmet yolunda kolayca ilerlemektedir. Arşiv taşıma hizmetlerinde doğal olarak büyük firmalar ile çalışan firmamız bu gibi kurumsal firmalar ile ortak firma haline gelmiştir. Firmamız bünyesinde çalıştırmış olduğu 210 personel, 32 orta boy, büyük boy araçlar ve kaliteli paketleme malzemeleri ile arşiv taşımacılığında her zaman hizmetinizde olacaktır.

 

Arşiv taşımacılığı hizmetleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz kurumsal web adresimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

 

İyi Düşün, İyi Taşın!!!

 

 

ileÇolakoğlu

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığında ÇOLAKOĞLU Nakliyat Farkı!

 

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin öncü firması olan Çolakoğlu nakliyat ile güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı.

Deneyimli ve eğitimli kadromuzla fabrikanızın eşyalarını bir yerden diğer yere özenle ve hasarsız bir şekilde nakliye etmek için size bir telefon kadar yakın olduğumuzu öncelikle belirtmek isteriz.İş kaybınızı en aza indirmek ve yeni fabrikanızda biran önce işinize başlamanızı istiyorsanız arayın hemen taşıyalım.

 

– Fabrikada bulunan makinalar ambalajlanır ve taşınır
– Ofis içerisindeki mobilyalar ambalajlanır ve taşınır
– Ofis içerisindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve taşınır.
– Ağır yükler forklift ile araca yüklenir
– Bilgisayar ve benzeri dijital aletler ambalajlanır ve güvenli bir şekilde taşınır

 

ÇOLAKOĞLU Nakliyat fabrika taşımacılığı için özel eğitim almış ekip ve ekipmanlarıyla daha konforlu bir fabrika taşımacılığı sunmuştur.

 

Fabrika taşımacılığında ilk etapta fabrikanın ofis bölümü avrupadan ithal pet graft kağıtlarla ambalaj yapılarak taşınır. Daha sonra fabrikanın çalışma bölümleri önemli bir titizlikle taşınır. Stantlar sökülür

 

Diğer tarafta aynı şekilde kurulur. Stant içerisindeki malzemeler ise toplanır diğer tarafta stant içerisine yerleştirilir. Paletli ürünler ve fabrikanın makineleri için ise ÇOLAKOĞLU Nakliyat liftli araçlar ile taşıma yapmaktadır.

 

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

 

Fabrika Taşıma Hizmetlerinin Ağırlığını Bilen Bir Firmayız!

Fabrika taşımacılığı, diğer taşımacılık hizmetlerine benzememektedir. Zaten birçok nakliyat şirketi bu iş geldiğinde uzak dururlar. Çünkü sadece işçi gücü ile hareket edilip yapılabilecek bir iş değildir. Firmamız ise bu işi rahatlıkla gerçekleştirebilecek tüm şartlara sahiptir. Gerekli belgeleri de alarak yasal bir şekilde istemiş olduğunuz taşıma hizmetleri gerçekleştirebiliriz. 1956 yılında kurulan firmamız İstanbul’un birçok bölgesinde hızla gelişip fabrikaların kurulması ile 1970 yılında bu alanda tecrübe kazanmaya başlamıştır. Bu yüzden firmamızın günümüze kadar geçen sürede epeyce bir tecrübesi olmasından dolayı fabrikanızı taşıtırken firmamızdan fiyat teklif de önerilerde alabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat ile çalışmak zorunda değilsiniz. Firmamız her zaman müşterisi olsun yada olmasın her zaman öneriler ve tavsiyelerde bulunurlar.

 

Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz firmamızın kurumsal web adresinde http://colakoglunakliyat.com/fabrika-tasimaciligi.html adresini tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilir. Yada firmamızın danışma hattından direk olarak arayabilirsiniz.

ileÇolakoğlu

Para Kasası ve Piyano Taşımacılığı

ÖZEL TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

 

1 – PARA KASASI TAŞIMACILIĞI

 

Para Kasası ve Piyano Taşımacılığı

Ülkemizde son zamanlarda gelişen taşımacılık hizmetlerinde firmamız özel taşımacılık hizmetleri de sunmaya başlamıştır. Özellikle şirketlerde bulunan ve nadir olarak bazı evlerde bulunan para kasası taşıma hizmetlerine de atılarak özel taşımacılık hizmetlerine başlamıştır. Çolakoğlu nakliyat bünyesinde kurulan kalifiyeli elemanlar ile ağır yük taşımacılığını sunmaktayız. Firmamız özellikle para kasası taşıma konusunda yetiştirdiği profesyonel ekibi ile ister kilo ister ton bazında olsun her türlü para kasasının nakliyesini kolaylıkla sağlamaktadır.
Özel taşıma şekilleri ile istediğiniz kattan istediğiniz kata kadar yerinden alıdğınız tam istediğiniz yere kadar taşınarak yerleştirilmektedir. Çolakoğlu nakliyat ailesi olarak siz değerli iş ortaklarımıza her konuda yardımcı olduğumuz gibi evinize yada ofisinize aldığını para kasaları konusunda dert yanmanız gerek kalmadan firmamız her konuda önemli çalışmalar yapmaktadır.
PİYANO TAŞIMACILIĞI

 

Piyano Taşımacılığı

Ülkemizde son zamanlarda gelişen nakliyat hizmetlerine büyük bir profesyonellikle hareket eden Çolakoğlu nakliyat 1956 yılından bu yana sürdürmüş olduğu taşımacılık hizmetlerine özel taşımacılık hizmetlerini eklemiştir. Özellikle para kasası taşımacılığından sonra piyano taşımacılığı hizmeti de veren firmamız bu konuda önemli adımlar atmıştır. Firmamız ister kuyruklu ister kuyruksuz piyano olsun her konuda önemli adımlar atmaktadır. Tüm piyano taşıma hizmetlerinde firmamız özel elemanları ile profesyonelce piyanonuzu taşınmasında size büyük destek sağlamaktadır. Çolakoğlu nakliyat ailesi olarak siz değerli iş ortaklarımızın her zaman yanında olacağından hiç kuşku duymayın!
Çolakoğlu Nakliyat ailesine güvenin ve işinize bakın!

ileÇolakoğlu

Laboratuvar Taşımacılığı

LABORATUVAR Taşımacılığında profesyonel hizmetler sunan tek firma olma özelliği taşıyan Çolakoğlu Nakliyat ile tanışma ve taşınma fırsatını kaçırmayın.

Laboratuvar Taşımacılığı

Günümüzde lojistik hizmetlerinde amatör olan ülkemiz son yıllarda büyük gelişmeler göstermektedir. Özellikle lojistiğin bir bölümü olan iç nakliyatta hizmet veren firmalar gelişen teknoloji ve eğitimler ile şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde profesyonelce hareket etmektedir.
Bu gelişmelere öncülük eden Çolakoğlu nakliyat evden eve nakliyat, ofis taşıma gibi hizmetlerin yanında hastane malzemeleri, laboratuvar malzemeleri gibi hassas cihazlarında taşımacılığında uzmanca hareket etmektedir.
Firmamız laboratuvar taşımacılığında diğer hizmetlerde ki gibi özel ekipler ile çalışmaktadır. Uzman kadro ve hassas malzemelerin taşınmasına uygun araçlar tedarik ederek hareket eden Çolakoğlu nakliyat böylece %100 başarıya ulaşmaktadır. Laboratuvar taşımacılığı yapmak isteyen tüm şirketlere firmamız her konuda gerekli desteği sunmaktadır.
Şuan günümüze bakacak olursak her nakliye firması web sitelerinde laboratuvar taşımacılığında profesyonel olduklarını belirtmişlerdir. Gel gelelim ki hiç biri de hayatları boyunca herhangi bir tıbbi cihazın taşımacılığını bile yapmamışlardır. İşte bu noktada fark yaratan firmamız bu konuda size en sağlıklı hizmeti verecek nakliyat şirketidir.

Laboratuvar Taşımacılığı

Günümüzde lojistik hizmetlerinde amatör olan ülkemiz son yıllarda büyük gelişmeler göstermektedir. Özellikle lojistiğin bir bölümü olan iç nakliyatta hizmet veren firmalar gelişen teknoloji ve eğitimler ile şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde profesyonelce hareket etmektedir.Şuan günümüze bakacak olursak her nakliye firması web sitelerinde laboratuvar taşımacılığında profesyonel olduklarını belirtmişlerdir. Gel gelelim ki hiç biri de hayatları boyunca herhangi bir tıbbi cihazın taşımacılığını bile yapmamışlardır. İşte bu noktada fark yaratan firmamız bu konuda size en sağlıklı hizmeti verecek nakliyat şirketidir.

 

Laboratuvar Taşıma Hizmetleri

ileÇolakoğlu

Çolakoğlu Nakliyat

Çolakoğlu Nakliyat

 

ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

 

ÇOLAKOĞLU Nakliyat Kimdir?

 

Çolakoğlu nakliyat 1956 yılından İstanbul Maltepe bölgesinde EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetleri üzerine kurulan bir aile şirketidir. 1956 yılında ki imkanları doğrultusunda hizmet vermeye çalışan firmamız kendisini yıllara ve o yıllarda gerçekleşen teknolojilere göre geliştirerek taşımacılık hizmetlerinde bir dev nakliyat firması olmuştur. Babadan hatta deden toruna doğru ilerleyen bu hizmet hiçbir zaman kalitesinde ödün vermemiştir. Çoğu şirketin misyonu ve vizyonu olduğu gibi ÇOLAKOĞLU Nakliyat firmasının da bir misyonu ve vizyonu olmuştur. İstanbul Evden eve nakliyat hizmetlerinde büyük başarılara imza atan Çolakoğlu nakliyat bünyesinde birçok şirketi katarak referanslarını gün geçtikçe arttırmıştır. Böylece hızla büyüyen bu firma 1970 yılına geldiğinde kurumsal taşımacılık hizmetlerini de bünyesine katmıştır.

 

çolakoğlu nakliyat

Çolakoğlu nakliyat

 

İlk İş Ofis Taşıma Hizmetleri

 

 

Çolakoğlu Ofis Taşıma

Evet, ilk olarak ofis taşıma hizmetlerini bünyesine katmıştır. Şişli bölgesinde bir şube açtıktan sonra 1970 yılından itibaren ÇOLAKOĞLU Ev & ofis taşıma firması olarak sektöre kendisini tanıtmıştır. Ve ev taşımacılığından sonra kendisini OFİS TAŞIMACILIĞI hizmetlerinde de geliştiren Çolakoğlu nakliyat, böylece kurumsal bir nakliye firması haline gelmiştir. Günümüzde küçük şirketlerden büyük şirketlere hatta holdinglere kadar her türlü şirket taşımacılık hizmetlerinde ÇOLAKOĞLU Nakliyat firmasından destek almaktadır. Zamanla bu hizmetlere ek olarak depolama hizmetini de ekleyen firmamız böylece eşya depolamada da kendisini göstermiştir.

 

Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

 

Çolakoğlu Eşya Depolama

Firmamı özellikle son 4 yıllık kentsel dönüşüm muhabbetinden dolayı aşırı bir şekilde depolama ihtaçları doğmuştur. Lojistik firmaların depoları ev eşyası depolama için elverişli olmadığı için firmamız hızlı bir şekilde Gebze, Samandıra, Maltepe ve İkitelli bölgesinde depolama hizmetlerine başlamış oldu. Böylece insanlar ister fazla eşyalarını ister yazlık yada kışlık eşyalarını isterse de kentsel dönüşümden dolayı ev eşyalarının tamamını depolama imkanı yakalamıştı. Firmamız EŞYA DEPOLAMA sunarken her zaman Türkiye’nin en önemli sigorta firmalarından da destek almıştır.

 

Çolakoğlu nakliyat hala bir aile şirketidir. Ailenin tüm bireyleri ÇOLAKOĞLU adını sadece İstanbul değil, Tüm dünyaya yaymak için gerekli çabaları sarf etmektedir. Yakında firmamız ULUSLAR ARASI Ev & Ofis Taşıma hizmetlerine de el atacaktır. Firmamızı istediğiniz zaman www.colakoglunakliyat.com adresinde takip edebilirsiniz.

 

Çolakoğlu kurumsal nakliyat

Çolakoğlu Kurumsal Nakliyat

ileÇolakoğlu

Ofis Taşımacılığı

Günümüz Türkiye’sinde her geçen gün yeni iş sahaların ve beraberinde yeni şirketlerin kurulması ile iş dünyasında sektör bazlı olarak epey firmalar ortaya çıkmaktadır. Kimisi A.Ş. kimisi LTD firmaları kimisi de şahıs firmaları. İş bu noktada görmekte zorlansak da kurumsal ofis taşımacılığı hizmetleri de bu şirketler ve binalar sayesinde hareketlilik kazanmaktadır. Şirketimiz 1956 yılından bu yana sektörde önemli başarılara imza atmış firmalardan birisidir. Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir bölgelerinde kurumsal taşımacılık hizmetleri ile adını hemen hemen tüm şirketlere duyurmuştur. Ofis taşımacılığının Google arama motorundaki diğer eş anlamı Çolakoğlu nakliyat diyebiliriz. Lakin sektörümüzde isim kullanma gibi korsanlıklar söz konusu olsa da firmamızın bilinirliği birçok özelliği ile netlik kazanmaktadır.

 

Ofis Taşımacılığı Denildiğinde Neden ÇOLAKOĞLU Nakliyat

 

Evet, ülkemizde her sektörde kendisini ispatlamış birçok firma görebiliriz. Kimisi inşaat sektöründe kimisi emlak sektöründe kimisi de nakliyat sektöründe kendisini ispatlamış ve tüm Türkiye’ye marka olmuş firmalar görebiliriz. İşte nakliye hizmetleri konusunda da Çolakoğlu nakliyat diyebiliriz. Özellikle son yıllarda kulelerin dikilmesi ile birçok kurumsal şirket normal apartman dairelerinden bu plazalara taşınma sürecine girmiştir. İşte tam bu noktada şirket taşımacılığı, ofis taşımacılığı hizmet alımı devreye girmektedir. Bu şekilde Çolakoğlu ofis taşıma firması ile tanışabilirsiniz.

 

 

Ofis Taşımacılığı Çolakoğlu

 

 

Ofis Taşıma Hizmet Alımı Nasıl Olur?

 

İlk olarak yapmanız gereken firmamıza ile iletişime geçmeniz. Bundan sonraki süreç kolaydır. Firmamız tarafından ön bir tanışma ve expertiz organizasyonu yapılarak taşınacak malzemelerin listesi hazırlanıyor. Taşınacak mesafeler, kat oranlar vs… detaylar görüşülerek taşımacılık işlemleri için zaman, plan ve program hazırlanılıyor. Çolakoğlu nakliyat firması olarak her zaman sağlam ve kalifiyeli elemanlarımız ile geniş araç filosu eşliğinde ofis taşıma hizmetini sizlere sunuyoruz. Firmamız tüm ofis taşımacılık hizmetlerinde her zaman güvenli çalıştığı için ALLİANZ güvencesi ile tüm eşyalarınızı sigortalatmaktadır.

 

Sizde firmamız ile ofis taşıma hizmetlerinden faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızın kurumsal web adresinden ofis taşımacılığı hizmeti ile alakalı olan http://colakoglunakliyat.com/ofis-tasimaciligi.html bölüme tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Çolakoğlu nakliyat firmasının bu zamana kadar yapmış olduğu nakliye hizmetlerine kazanmış olduğu referans bilgilerini de incelemek isterseniz firmamızın web adresine giriş yaparak inceleyebilirsiniz.

ileÇolakoğlu

Eşya Depolama

Eşya Depolama Hizmetlerinde ÇOLAKOĞLU Nakliyat Farkı!

 

Ülkemizin en önemli hizmetlerinden biri haline gelen depolama hizmetleri özellikle kentsel dönüşüm ile beraber ev eşyası depolama olarak büyük önem kazanmıştır. Profesyonel ekibimiz ve geniş araç filomuz ile ev eşyalarınızı profesyonelce depolayan Çolakoğlu nakliyat, kalitesi ve hızı ile evinizin tüm eşyalarını sigortalı bir şekilde depolamaktadır.

 

İstanbul bölgesinde eşyalarınızı güven içinde teslim edeceğiniz depolama firmaları mı arıyorsunuz? Daha önce araştırmadan ve güvenli adreslerin varlığı yokluğu bilinmeden eşyalarını teslim edenlerin sorunlarını okuduysanız ilk başta gözünüz korkmuş olabilir ama sizler zaten bu anlamda araştırma yaptığınızda ve güvenilir firmaları tercih ettiğinizde hiçbir sakıncası olmayacağını anlıyor olacaksınız. İstanbul eşya depolama şirketleri içinde hem güvenilir depolarda hizmet verecek olan firmayı, hem eşyalarınızı en korunaklı şekilde muhafaza edecek olan firmayı hem de ekonomik ücretler ile eşyalarınızı teslim alıp saklayacak olan firmaya ihtiyacınız olacaktır.

 

Sizlerde İstanbul eşya depolama şirketlerini uzun süredir araştırıyorsanız Çolakoğlu nakliyat ve eşya depolama firması zaten karşınıza çıkan ilk isimlerden biri olmuştur diye düşünüyoruz. Sizler için verilen hizmetlerini incelediğiniz zaman zaten profesyonel bir iş akışı içinde olduğunuzu görebileceksiniz. Tüm evinizde ki eşyalarınızı bir aylık ya da daha uzun süreli olarak teslim etmek isteyebilir ya da sadece birkaç parça ile de hizmet almak isteyebilirsiniz. Bu eşya sayısı fark etmeksizin sizler için özel alanlar belirlenecek ve bu bölgede sadece sizin eşyanız yer alıyor olacaktır. Sonrasında ise dilerseniz eşya koymayı ekleyebilir ya da zaman zaman koyduğunuz eşyaları da alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Eşya Depolama

 

Kısaca son yıllarda çok talep edilen İstanbul eşya depolama hizmetleri sayesinde artık hem firmalar ve şirketler hem de kişiler evlerinde ki fazla eşyaları için güvenli bir yer olan depolama alanlarından hizmet almaya devam etmektedirler. Normalde eski zamanlarda yapılan boş dükkân kiralayarak eşyaların konulması hem maddi olarak ağır bir yük hem güvenlik açısından bir risk hem de zaman içinde eşyaların çürümesi ile yüz yüze kalma gibi riskler ile kişileri karşılaşmış oluyordu. Dolayısı ile talep arttıkça firmalarda bu alanda en iyi şekilde hizmet vermeye başladılar. Çolakoğlu eşya depolama firması da bunların en başında geliyor. Köklü bir nakliye firması olan firma, sizlerin gözünüzü asla arkada bırakmayacak şekilde hizmet vermek için bekliyor. www.colakoglunakliyat.com/esya-depolama.html adresi ile görüşmek için siteye tıklayabilirsiniz.

ileÇolakoğlu

Evden Eve Nakliyat

Eskilerin Evden Eve Nakliyat Şirketi: ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

Türkiye’nin her yerinde profesyonel ve kurumsal evden eve nakliyat hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana evden eve sektöründe sizlere taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Evden eve sektöründe geniş araç filosu ve uzman kadroya sahip olan Çolakoğlu nakliyat, yılların verdiği tecrübeyi de birleştirerek taşımacılık alanında oldukça ilerlemiştir. Sizde firmamızın tüm hizmetlerinde faydalanarak ev taşımacılığında zahmetsiz ve sorunsuz bir taşıma işlemine sahip olabilirsiniz.

Profesyonel ev taşımacılığında her zaman sigortalı hizmet sunan firmamız sizlere Türkiye’nin en önemli sigorta firmalarından biri olan ALLİANZ güvencesi ile sigorta işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız özellikle sigorta hizmetlerinde tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde sigortalayarak ilerleyen süreçlerde oluşabilecek kazalara karşı sigorta hizmetini devreye sokacaktır. Sizlerin tüm hizmetleri ÇOLAKOĞLU Nakliyat güvencesi ile kontrol altına alınmıştır.

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyatında İlk Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Evden eve nakliyat eskiden paketleme hizmetinin az olduğu ama yalanın dolanın olmadı. Düzgün insanlar tarafından vicdanen taşınan bir nakliye hizmeti idi. Fakat günümüzde bir sektör haline gelmesi elbette güzel bir şey. Ama bu bir sektör haline gelmesi demek kaliteyi ve güveni de beraberinde getirdiği anlamına gelmez. Sektöre baktığınızda kendisine bir kamyon alan ben evden eve nakliyat firmasıyım diyerek sektöre atılmaktadır. Bu ilerleyen zaman diliminde müşterilerin günümüz teknolojisi olan internet üzerinde bu tip insanlara denk gelmesi ve bunun sonucunda oluşan hüsranlar ile sektörünün adının kirlenmesi ile sonuçlanmaktadır. Eskiden her ne kadar malzeme olmasa da bir güven bir söz söz konusu idi. Fakat artık ortada en kaliteli malzemeler ve en iyi arabalarda olsa güven ve kalitede milletimiz sınıfta kalmıştır. Bu alanda güvenebileceğiniz eski firmalar dışında hiçbir firma güven odaklı çalışmamaktadır. Tek istedikleri fazla para kazanmaktır. Lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti göz önünde bulundurarak evden eve nakliyat şirketi seçerken dikkat ediniz.

Çolakoğlu Nakliyat Üye Topluluğu

Çolakoğlu nakliyat üye topluluğu

Başından başarıya koşan kurumsal bir nakliyat şirketi haline gelen firmamız Türkiye´de bulunan tüm lojistik, sigorta ve yardım kuruluşlarına üyedir. Firmamız her zaman ülkemiz adına en önemli hizmet ne ise onu başarmaktadır. Firmamız 1956 yılından bu yana hem özel sektörün hem de devlet kademelerinin değişmez evden eve nakliyat şirketidir.

Evden Eve Nakliyatta Sigorta Hizmeti

Evden eve nakliyatta sigorta hizmetlerinden bahsedecek olursak öncelikle firmamız 1970 yılından bu yana ALLİANZgüvencesinde tüm eşyalarınızı sigortalı yapmaktadır. Hem de geniş kapsamlı olarak; Yani tüm cam eşyalar dahil olmak üzere sigortalı olarak yapılmaktadır. Böylece taşıma işleminde başınıza gelebilecek her  türlü zarar ve ziyanı karşılayacak bir kurum mevcuttur. Çoğu evden eve nakliyat şirketleri sigorta ile ilgili olarak müşterilere yanlış beyanda bulunurlar. Çünkü sigorta firmaları bir evin eşyasını sigortalatmak istediğinde o evin 2. el eşyalara sahip olmasından dolayı tüm eşyaları sigorta yapmazlar. Bu yüzden müşterilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta sigorta hizmetidir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Neden Çolakoğlu İle Tanışın, ve Taşının!
Öncelikle ev eşyaları günümüzde kolay kazanılmayan maddi değeri yüksek olan mallarımız dır. Bunları koruyup dikkatli bir şekilde yeni yere nakledilmesi için özen ve önem göstermeliyiz. Bu yüzden firma seçimi yaparken ki özellikle İstanbul firmalarının yoğun olmasından dolayı bu işi en iyi şekilde yapabilecek firma seçimine daha da dikkat etmek gerekmektedir. Kurumsal ve güvenilir nakliyat şirketi olan şirketler ile yapacağınız evden eve nakliyat hizmetlerinde her zaman rahat bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat şirketleri arasında tercih ederken köklü, kurumsal ve özellikle referansları yüksek kalitede olan firmalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işi de en iyi yapan firmalardan bir de şüphesiz ki Çolakoğlu nakliyat tır. Çünkü Çolakoğlu nakliyat köklü bir kuruluştur. 

Vizyon ve misyonundan da yola çıkacak olursak, firma müşteri memnuniyetine paradan daha fazla önem vermektedir. Güven tazeleyen, yeniliklere açık olan bir kurumsal evden eve nakliyat şirketidir. Taşıma işleminin bitmesinden sonra arkasına bakmadan başka işlere yönelmez. Her zaman müşterileri ile bir dost görünümü sağlar. Eksik kalan, yanlış yapılan bir hizmet söz konusu olduğu taktirde bunu hızlıca telafi eder. Bu yüzden evinizi taşıtırken isterseniz Çolakoğlu nakliyat ile çalışmayın. Ama bir fikirde olsa almayı unutmayın! Taşımacılık sektöründe geçmişten bu yana tecrübesi olan ve yapmış olduğu tüm işlerde başarılı bir grafik sergileyen kurumsal ve güvenilir bir firma ile yapacağınız en ufak bir istişare bile evden eve nakliyat hizmetlerinizin düzgün bir şekilde geçebileceği ihtimalini arttırmaktadır.