Etiket arşivi

ileÇolakoğlu

Ticari Araç Kiralama

Ticari Araç KiralamaÜlkemizin lojistik alanında gelişen nakliyat şirketlerinden biri olan Çolakoğlu nakliyat firması, artık siz değerli iş ortaklarımıza evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama hizmetleri yanında kamyon ve kamyonet kiralama hizmeti de vermektedir. İster şehir içi isterseniz de şehirlerarasında firmamız size her türlü aracı rahatlıkla tahsis etmektedir.

 

 

Özellikle ticaret ile uğraşan esnaf ya da şirketler kamyon yada kamyonet kiralama gibi düşünceleri olursa tek yapması gereken firmamızın kurumsal web adresi olan www.colakoglunakliyat.com/ticari-arac-kiralama.html bölümüne girerek detaylı bilgi sahibi olabilir. Ya da direk olarak 7/24 ulaşabileceğiniz 444 65 02 nolu numaramızdan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Çolakoğlu nakliyat güvencesinde kiralayacağınız tüm araçları ister günlük, ister aylık isterseniz de yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat tüm bu koşulları size ek maliyet çıkarmadan sağlamaktadır.

İster kamyon isterseniz de kamyonet kiralama yapabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat ailesi olarak size her zaman destek sunmaya hazırız.