Evden Eve Nakliyat

ileÇolakoğlu

Evden Eve Nakliyat

Eskilerin Evden Eve Nakliyat Şirketi: ÇOLAKOĞLU NAKLİYAT

Türkiye’nin her yerinde profesyonel ve kurumsal evden eve nakliyat hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, 1956 yılından bu yana evden eve sektöründe sizlere taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Evden eve sektöründe geniş araç filosu ve uzman kadroya sahip olan Çolakoğlu nakliyat, yılların verdiği tecrübeyi de birleştirerek taşımacılık alanında oldukça ilerlemiştir. Sizde firmamızın tüm hizmetlerinde faydalanarak ev taşımacılığında zahmetsiz ve sorunsuz bir taşıma işlemine sahip olabilirsiniz.

Profesyonel ev taşımacılığında her zaman sigortalı hizmet sunan firmamız sizlere Türkiye’nin en önemli sigorta firmalarından biri olan ALLİANZ güvencesi ile sigorta işlemlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız özellikle sigorta hizmetlerinde tüm eşyalarınızı detaylı bir şekilde sigortalayarak ilerleyen süreçlerde oluşabilecek kazalara karşı sigorta hizmetini devreye sokacaktır. Sizlerin tüm hizmetleri ÇOLAKOĞLU Nakliyat güvencesi ile kontrol altına alınmıştır.

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyatında İlk Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Evden eve nakliyat eskiden paketleme hizmetinin az olduğu ama yalanın dolanın olmadı. Düzgün insanlar tarafından vicdanen taşınan bir nakliye hizmeti idi. Fakat günümüzde bir sektör haline gelmesi elbette güzel bir şey. Ama bu bir sektör haline gelmesi demek kaliteyi ve güveni de beraberinde getirdiği anlamına gelmez. Sektöre baktığınızda kendisine bir kamyon alan ben evden eve nakliyat firmasıyım diyerek sektöre atılmaktadır. Bu ilerleyen zaman diliminde müşterilerin günümüz teknolojisi olan internet üzerinde bu tip insanlara denk gelmesi ve bunun sonucunda oluşan hüsranlar ile sektörünün adının kirlenmesi ile sonuçlanmaktadır. Eskiden her ne kadar malzeme olmasa da bir güven bir söz söz konusu idi. Fakat artık ortada en kaliteli malzemeler ve en iyi arabalarda olsa güven ve kalitede milletimiz sınıfta kalmıştır. Bu alanda güvenebileceğiniz eski firmalar dışında hiçbir firma güven odaklı çalışmamaktadır. Tek istedikleri fazla para kazanmaktır. Lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti göz önünde bulundurarak evden eve nakliyat şirketi seçerken dikkat ediniz.

Çolakoğlu Nakliyat Üye Topluluğu

Çolakoğlu nakliyat üye topluluğu

Başından başarıya koşan kurumsal bir nakliyat şirketi haline gelen firmamız Türkiye´de bulunan tüm lojistik, sigorta ve yardım kuruluşlarına üyedir. Firmamız her zaman ülkemiz adına en önemli hizmet ne ise onu başarmaktadır. Firmamız 1956 yılından bu yana hem özel sektörün hem de devlet kademelerinin değişmez evden eve nakliyat şirketidir.

Evden Eve Nakliyatta Sigorta Hizmeti

Evden eve nakliyatta sigorta hizmetlerinden bahsedecek olursak öncelikle firmamız 1970 yılından bu yana ALLİANZgüvencesinde tüm eşyalarınızı sigortalı yapmaktadır. Hem de geniş kapsamlı olarak; Yani tüm cam eşyalar dahil olmak üzere sigortalı olarak yapılmaktadır. Böylece taşıma işleminde başınıza gelebilecek her  türlü zarar ve ziyanı karşılayacak bir kurum mevcuttur. Çoğu evden eve nakliyat şirketleri sigorta ile ilgili olarak müşterilere yanlış beyanda bulunurlar. Çünkü sigorta firmaları bir evin eşyasını sigortalatmak istediğinde o evin 2. el eşyalara sahip olmasından dolayı tüm eşyaları sigorta yapmazlar. Bu yüzden müşterilerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta sigorta hizmetidir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Neden Çolakoğlu İle Tanışın, ve Taşının!
Öncelikle ev eşyaları günümüzde kolay kazanılmayan maddi değeri yüksek olan mallarımız dır. Bunları koruyup dikkatli bir şekilde yeni yere nakledilmesi için özen ve önem göstermeliyiz. Bu yüzden firma seçimi yaparken ki özellikle İstanbul firmalarının yoğun olmasından dolayı bu işi en iyi şekilde yapabilecek firma seçimine daha da dikkat etmek gerekmektedir. Kurumsal ve güvenilir nakliyat şirketi olan şirketler ile yapacağınız evden eve nakliyat hizmetlerinde her zaman rahat bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat şirketleri arasında tercih ederken köklü, kurumsal ve özellikle referansları yüksek kalitede olan firmalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu işi de en iyi yapan firmalardan bir de şüphesiz ki Çolakoğlu nakliyat tır. Çünkü Çolakoğlu nakliyat köklü bir kuruluştur. 

Vizyon ve misyonundan da yola çıkacak olursak, firma müşteri memnuniyetine paradan daha fazla önem vermektedir. Güven tazeleyen, yeniliklere açık olan bir kurumsal evden eve nakliyat şirketidir. Taşıma işleminin bitmesinden sonra arkasına bakmadan başka işlere yönelmez. Her zaman müşterileri ile bir dost görünümü sağlar. Eksik kalan, yanlış yapılan bir hizmet söz konusu olduğu taktirde bunu hızlıca telafi eder. Bu yüzden evinizi taşıtırken isterseniz Çolakoğlu nakliyat ile çalışmayın. Ama bir fikirde olsa almayı unutmayın! Taşımacılık sektöründe geçmişten bu yana tecrübesi olan ve yapmış olduğu tüm işlerde başarılı bir grafik sergileyen kurumsal ve güvenilir bir firma ile yapacağınız en ufak bir istişare bile evden eve nakliyat hizmetlerinizin düzgün bir şekilde geçebileceği ihtimalini arttırmaktadır.

Yazar hakkında

Çolakoğlu administrator