Konsolosluk Taşımacılığı

ileÇolakoğlu

Konsolosluk Taşımacılığı

Çolakoğlu Güvencesinde Konsolosluk Taşımacılık Hizmetleri

 

Ülkemizin en önde gelen nakliyat şirketlerinden biri olan Çolakoğlu nakliyat ile profesyonel konsolosluk taşımacılık yapılmaktadır. 1970 yılından bu yana ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel olarak bu sektör içerisinde kendisini gösteren en önemli nakliye firmalarının başında gelmektedir. Her zaman uzman kadrosu ve geniş araç filosu ile 7/24 taşımacılık hizmetleri sunan Çolakoğlu nakliyat, ülkemizde bulunan yabancı kuruluşlara da aynı hizmeti vermektedir. 1970 Yılından bu yana tüm konsolosluk ülkeleri ile anlaşmalı olarak taşımacılık hizmeti sağlanmaktadır.

 

Konsolosluk taşımacılık hizmetlerinde firmamız gerekli tecrübe ve birikime sahip olmuştur. Konsolosluklar özel güvenliklerle yapılan bir nakliyat hizmetidir. Buraya gelen tüm elemanlar gerekli bilgileri verdikten sonra girmektedirler. Özellikle burada çalışacak tüm elemanlar sigortalı eleman olmak zorundadırlar. Bu yüzden taşımacılık sektöründe taşeron elemanın yoğun olması vebir çok nakliyat firmasının sigorta hizmetlerinden kaçmasından dolayı konsolosluk gibi özel yerlerin taşınmasında etkisiz kalmaktadırlar. Fakat Çolakoğlu nakliyat firması bu hizmetler dışındaki diğer hizmetlerde de aynı şekilde elemanlarından ev eşyalarına ofis eşyalarına kadar sigortalatmaktadır. Böylece profesyonel taşımacılık hizmetleri daha da güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Uluslararası Konsolosluk Taşıma Hizmetleri

 

Firmamız kuruluşundan bu yana sektörde önemli adımlar atmış bir aile şirketidir. Aile şirketi olmasından dolayı çalışanların tüm bu şirketi müşterilerine en iyi şekilde hizmet veren bir kuruluş olarak yaratmaktadırlar. Firmamızın vizyon ve misyonundan yola çıkarak yıllardır taşımacılık sektöründe kaliteli bir hizmeti sunmaya çalışan Çolakoğlu ile daima başarıyı yakalayabilirsiniz. İster şehir içi isterseniz de şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz. Çolakoğlu nakliyat ile KONSOLOSLUK Taşımacılığı hizmetinde destek almak istiyorsanız hemen firmamızın kurumsal web adresi olan www.colakoglunakliyat.com adresine başvurmanız yeterli olacaktır.

Yazar hakkında

Çolakoğlu administrator